می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای(مدّظله العالی)

دفترمقام معظم رهبری

18 June 2019
سه شنبه 28 خرداد 1398
14 شوال 1440

ختم قرآن مجید

پایگاه اطلاع رسانی تا شهدا

قرآن آنلاین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه2 شهید علمی

معاونت بازرسی و تعالی فرماندهان حوزه 2 شهید علمیه در خصوص هفته بسیج اظهار داشت: تکریم و گرامیداشت مقام بسیج و بسیجی باید در همه مقاطع سال صورت گیرد نه صرفا هفته بسیج، چرا که بسیجی در هر لحظه از زندگی خود  احساس تکلیف و وظیفه می کند که وظایفش در برابر نظام و انقلاب را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانده  و مهمترین تکلیف و وظیفه نهاد مقدس بسیج این است  که جامعه را به سمت سلامت سوق دهد.


شاهی با اشاره به اینکه بسیج ده ها سال است که معادلات به اصطلاح قدرت های برتر جهانی را بر هم زده است معادلاتی که ده ها سال برای از بین بردن گفتمان انقلاب برنامه ریزی نموده بودند اما موفقیتی حاصل نکردند، گفت: یکی از مهمترین مولفه هایی که اقتدار بسیج را رقم زده است ، توکل و اعتماد به خداست.
شاهی غبارروبی مزار شهدا و دیدار با خانواده های شهدا را جزء برنامه های هفته بسیج پایگاههای تابعه حوزه 2 سازمان بسیج شهرداری اعلام کرد و از همه شورا و بسیجیان پایگاهها جهت حضور در برنامه های هفته بسیج دعوت نمود.
حسین نژاد معاونت بازرسی تعالی سازمان بسیج شهرداری افزود: امروز که چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی را سپری می کنیم هرجا که موفق بودیم تفکر بسیجی حاکم بوده است و هرجا که نتوانستیم موفق عمل کنیم قطعا از این تفکر فاصله گرفته ایم.

حسین نژاد بر همکاری کلیه پایگاههای تابعه با حوزه 2 این سازمان برای برگزاری هرچه با شکوه تر همایش اقتدار بسیجیان تاکید کرد.

 

رفتن به بالا

Template Design:Dima Group