می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای(مدّظله العالی)

دفترمقام معظم رهبری

17 February 2019
يكشنبه 28 بهمن 1397
11 جمادی‌الثانی 1440

ختم قرآن مجید

پایگاه اطلاع رسانی تا شهدا

قرآن آنلاین

اپلیکیشن ماه مبارک رمضان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه2 شهید علمی

فرمانده حوزه 2 شهید علمی در این جلسه در سخنانی با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، بسیج را یکی از معجزات انقلاب اسلامی دانست که توسط امام راحل تشکیل شد و افزود: بسیج شجره طیبه ای است که همواره و هر لحظه ثمرات پر برکتی دارد.

مهندس طالب نژاد ادامه داد: بسیج در حقیقت مأمنی است که عاشقان خداوند جمع می شوند و با هم پیمان می بندند در راه خدا صف محکمی باشند تا در مقابل شرک، کفر و نفاق بایستند و تا زمانی که پرچم توحید در جهان به اهتزاز در نیاید ننشینند.

طالب نژاد گفت:  امروز دشمن بطور آشکار با ما نمی جنگد بلکه در قالب شبیخون فرهنگی به جنگ انقلاب اسلامی آمده است؛ امروز دیگر فقط دفاع کارساز نیست بلکه باید به دشمن هجوم ببریم همانگونه که دشمن شبیخون زده است.

وی با اشاره به اینکه مستکبرین بدهکار دنیا هستند نه ما بدهکار آنها گفت: متأسفانه امروز دشمن با بوق های تبلیغاتی و مزدوران خود مطالبه گر شده در حالیکه ما طلبکار دشمن هستیم. آن کسی که باید پاسخگو باشد استکبار است.

ایشان با بیان اینکه دشمن امروز جنگ نرمی را شروع کرده گفت: باید به نحوی روی فرهنگ استفاده از رسانه ها کار شود که مردم مخصوصاً جوانان ما از اینترنت و سایر امکانات ارتباطی به نحو مطلوب و مثبت استفاده کنند.

فرمانده حوزه در پایان خواستار شرکت مسئولین در مراسمات مذهبی و ارتباط فرماندهان پایگاهها با حوزه شد و بر همکاری با سازمان جهت انعکاس اخبار پایگاه مربوطه تأکید نمود.

 

 

رفتن به بالا

Template Design:Dima Group