می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای(مدّظله العالی)

دفترمقام معظم رهبری

18 June 2019
سه شنبه 28 خرداد 1398
14 شوال 1440

ختم قرآن مجید

پایگاه اطلاع رسانی تا شهدا

قرآن آنلاین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه2 شهید علمی

معاونت بازرسی و تعالی فرماندهان حوزه 2 شهید یداله علمی در طی بازرسی از پایگاههای تابعه به همراه هیئت بازرسی از حوزه 2، ابراز کرد: نظارت برای ارزیابی کارآمدی نه تنها برای کشف آسیب ها بلکه برای رفع آسیب ها بوده و نظارت ستادی موثر از نظر ما نظارت ستادی میدانی است.

وی افزود: اینگونه بازرسی ها شناسایی و رفع موانع و معایب است و ما  به دنبال این هستیم که با رفع موانع و مشکلات زودتر و بهتر به نتیجه و اهداف خود برسیم .

شاهی با بیان اینکه نظارت ستادی، لازمه پویایی هر سازمانی است و ارزیابی عملکرد پایگاههای مقاومت بسیج را در خصوص مدیریت منابع انسانی، ارزیابی عملکرد فرماندهان پایگاه  بر اساس شرح وظایف سازمانی و ابلاغی ، شناسایی مهمترین نقاط قوت و قابل بهبود در پایگاه ، ارائه راهکار و تدوین برنامه ها و پروژه های بهبود پیرامون نقاط ضعف شناسایی شده، بررسی عوامل موثر بر عملکرد نیروی انسانی ، دیدار با بسیجیان و دریافت نقطه نظرات، دیدگاه ها و انتقادات آن ها را از مهمترین اهداف برنامه نظارت ستادی در این پایگاهها تشریح کرد.

لازم به ذکر است معاونت بازرسی حوزه در پایان برنامه از فرمانده محترم پایگاه و شورای پایگاه مقاومت بسیج شهدای آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

رفتن به بالا

Template Design:Dima Group