می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای(مدّظله العالی)

دفترمقام معظم رهبری

26 March 2019
سه شنبه 6 فروردين 1398
19 رجب 1440

ختم قرآن مجید

پایگاه اطلاع رسانی تا شهدا

قرآن آنلاین

اپلیکیشن ماه مبارک رمضان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه2 شهید علمی

معاونت بازرسی و تعالی فرماندهان حوزه 2 شهید یداله علمی در طی بازرسی از پایگاههای تابعه به همراه هیئت بازرسی از حوزه 2، ابراز کرد: نظارت برای ارزیابی کارآمدی نه تنها برای کشف آسیب ها بلکه برای رفع آسیب ها بوده و نظارت ستادی موثر از نظر ما نظارت ستادی میدانی است.

وی افزود: اینگونه بازرسی ها شناسایی و رفع موانع و معایب است و ما  به دنبال این هستیم که با رفع موانع و مشکلات زودتر و بهتر به نتیجه و اهداف خود برسیم .

شاهی با بیان اینکه نظارت ستادی، لازمه پویایی هر سازمانی است و ارزیابی عملکرد پایگاههای مقاومت بسیج را در خصوص مدیریت منابع انسانی، ارزیابی عملکرد فرماندهان پایگاه  بر اساس شرح وظایف سازمانی و ابلاغی ، شناسایی مهمترین نقاط قوت و قابل بهبود در پایگاه ، ارائه راهکار و تدوین برنامه ها و پروژه های بهبود پیرامون نقاط ضعف شناسایی شده، بررسی عوامل موثر بر عملکرد نیروی انسانی ، دیدار با بسیجیان و دریافت نقطه نظرات، دیدگاه ها و انتقادات آن ها را از مهمترین اهداف برنامه نظارت ستادی در این پایگاهها تشریح کرد.

لازم به ذکر است معاونت بازرسی حوزه در پایان برنامه از فرمانده محترم پایگاه و شورای پایگاه مقاومت بسیج شهدای آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

رفتن به بالا

Template Design:Dima Group